Завантажити ще

В Офісі президента Медведєва назвали "випалим з політичної повістки" через статтю про Україну

В Офісі президента Медведєва назвали
Фото: Веленгурін Володимир

Україна у відносинах з Росією враховує тільки офіційну позицію президента Володимира Путіна. Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, коментуючи " Українській правді " статтю експрем'єра Дмитра Медведєва.

- У будь-якому випадку, українська сторона звертає увагу тільки на позицію чинного президента Росії. Що звучить в його оточенні - це питання другорядне, як мінімум. Головне питання - яку позицію займає сам пан Путін. Адже від його імені офіційно звучали інші формулювання, і необхідність переговорів між Україною і Росією підтверджувалася, - заявив Подоляк.

Дмитра Медведєва радник Андрія Єрмака назвав "випалим з актуальної політичної повістки". Подоляк заявив також, що Медведєв «не запрошувався до розмови про організацію переговорів між президентами України і Росії".

Він припустив, що автор хотів показати старшим товаришам, що ще чогось вартий. Інша версія - Медведєвим скористалися, щоб вкласти в його уста відкриті образи і брутальну брехню щодо України.

Опівночі 11 жовтня на сайті російської газети « Коммерсант » з'явилася стаття "Чому безглузді контакти з нинішнім українським керівництвом" авторства Дмитра Медведєва. Видання відзначило, що політик сам звернувся в «Коммерсант», і газета опублікувала статтю в авторській редакції. Також матеріал продублювали на сайті Радбезу РФ, заступником голови якого є Медведєв.

Дмитро Медведєв назвав президента України Володимира Зеленського "людиною, що має певні етнічні корені, яка все життя говорила російською мовою". Ставши керівником держави, він "зі страху отримати черговий« майдан »... повністю змінив політичну і моральну орієнтацію". Закон про корінні народи Медведєв назвав "ублюдочним", а Кримську платформу - "дебільною". Експрем'єр закликав "дочекатися появи на Україні всудного керівництва".

З 16 січня 2020 року Дмитро Медведєв є заступником голови Ради Безпеки Російської Федерації. Голова - президент Володимир Путін. Медведєв зайняв цю посаду відразу після відставки з поста голови уряду, яку він обіймав з 2012 року. У 2008-2012 роках Дмитро Медведєв був президентом РФ.