Завантажити ще

Подоляк про візит Путіна до Маріуполя: Злочинця завжди тягне на місце злочину

Подоляк про візит Путіна до Маріуполя: Злочинця завжди тягне на місце злочину

Україна відреагувала на приїзд президента Росії Володимира Путіна до тимчасово окупованого Маріуполя, зруйнованого російськими військами. Радник Офісу президента Михайло Подоляк назвав це цинізмом і відсутністю каяття у скоєному.

– Злочинець завжди тягне на місце злочину. Поки країни цивілізованого світу заявляють про арешт «режисера війни» (Путіна В. В.) у разі перетину кордону, організатор убивств тисяч маріупольських сімей приїхав милуватися руїнами міста та братськими могилами. Цинізм та відсутність каяття, - написав Подоляк у своєму Твіттері.

Президент РФ Володимир Путін відвідав 18 березня тимчасово окупований Крим у річницю його анексії. Він відвідав Севастополь, де взяв участь у відкритті "музею християнства" на території історико-археологічного парку "Херсонес Таврійський".

Пізніше стало відомо, що в ніч проти 19 березня Путін здійснив візит до Маріуполя. Там він оглянув низку об'єктів, зокрема, мікрорайон "Невський", що зводиться росіянами. Також російський президент поспілкувався з місцевими жителями, відвідав філармонію та територію Маріупольського аеропорту.