Завантажити ще

Ексадвокат Трампа вийшов на волю, відбувши трирічний термін ув'язнення

Ексадвокат Трампа вийшов на волю, відбувши трирічний термін ув'язнення
Фото: twitter.com/MichaelCohen212

Колишній особистий адвокат та помічник Дональда 46-го президента Сполучених Штатів Дональда Трампа Майкл Коен відбув трирічний термін ув'язнений, до якого його засудив суд. Про це повідомляє " Голос Америки ".

- 55-річний Коен вийшов з федерального суду вільною людиною після відбування трирічного терміну під наглядом за порушення фінансування виборчої кампанії та інші злочини. Перед окружним судом у Манхеттені він заявив журналістам, що має намір співпрацювати з правоохоронними органами, щоб «гарантувати, що інші відповідають за свої брудні справи, і щоб ніхто будь-коли не вважав, що може бути вищим за закон», - пише видання.

Згодом Коен опублікував у Твіттері знімок, на якому тримає в руках конверт із документами про своє звільнення.

- Ось як виглядає здобута нарешті свобода, - підписав він фото.

Майкл Коен був особистим адвокатом та помічником екс-президента США Дональда Трампа. У 2018 році суд визнав його винним у порушенні закону про фінансування передвиборчих кампаній, неправдиві свідчення Конгресу з метою захистити себе та свого підзахисного - Трампа, у банківських аферах, а також у порушенні виборчого законодавства. Тоді Коен призначили покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Через наслідки пандемії Коен було достроково звільнено з в'язниці - там він відбув лише 1 рік вироку, решту терміну він провів у своїй квартирі на Парк-авеню.

Новини по темі: Новини США Дональд Трамп