Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Україна є ворогом його країни. Про це він заявив на "антивоєнному мітингу" у місті Сомбатхей, повідомляє угорське видання Index.
За словами глави угорського уряду, Україна постійно вимагає від Брюсселя позбавити Угорщину дешевої російської енергії. А це загрожує найвищими цінами на комунальні послуги для угорців.
- Будь-хто, хто це говорить, є ворогом Угорщини, тому Україна – наш ворог, – заявив Орбан. Він додав, що без зниження комунальних платежів витрати на комунальні послуги для угорських сімей зростуть на 1 мільйон форинтів на рік (це близько 2600 євро).
Орбан також сказав, що оскільки Україна є сусідом Угорщини, то із нею доведеться співпрацювати, але допускати її до членства в ЄС не можна.