17 липня
Завантажити ще

"Я політичний ревізор, я за простих людей" - нардепу Тищенку обирають запобіжний захід

Фото: скріншот трансляції

Печерський суд Києва обирає запобіжний захід народному депутату Миколі Тищенку у справі про напад на ексвійськового у Дніпрі. Прокурор наполягає на цілодобовому домашньому арешті. Тищенко сказав  у суді, що прийшов у політику допомагати народу і робити те, що робив раніше, коли працював на телебаченні.

- Я політичний ревізор, я за простих людей, тому проти мене розгорнули масштабну інформаційну кампанію, - сказав Тищенко.

Перед початком засідання Тищенко поспілкувався з журналістами. Коли нардепа запитали, навіщо він під час обшуків розбив свій телефон, той заявив, що не може розголошувати інформацію у справі.

- Звідки у вас інформація, що я розбив телефон? Може, це недостовірна інформація. Триває слідство. Я впевнений, що слідчі розберуться, хто на кого тиснув, хто заважав депутатським діям, — сказав він.

  • 25 червня ДБР провело обшуки у Тищенка вдома та оголосило підозру через побиття колишнього військовослужбовця у Дніпрі.
  • 20 червня у Дніпрі група людей напала на ексбійця спеціального підрозділу "Кракен" Дмитра "Сина" Павлова, який гуляв із дитиною. За даними слідства, напад здійснили за вказівкою Тищенка. Сам нардеп стверджує, що поліція проводила обшуки шахрайських ботоферм, коли до них підійшов Павлов і спровокував на конфлікт.

 

Новини по темі: Микола Тищенко