Завантажити ще

Начштабу "Азову" звернувся до ДБР через «воєнні злочини» українського генерала

Начштабу
Фото: t.me/ein_fruhling_2

Начальник штабу бригади Національної гвардії “Азов” Богдан Кротевич ("Тавр") звернувся до ДБР з приводу українського бойового генерала, який, на його думку, вбив більше військовослужбовців, ніж російський. Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі.

- Написав листа в ДБР з закликом про відкриття розслідування на одного військового генерала, який, на моє переконання, вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал. Мені похрін чи почнуть розслідування проти мене і мені похер чи посадять мене в тюрму, - написав Кротевич.

Кротевич додав, що “всі військові зараз розуміють, про яку людину я кажу, бо 99 відсотків військових його ненавидять за те, що він робить”.

- Ця людина починає розслідування проти командирів, які наступають і не втрачають позиції, проте проти себе він службові розслідування не ініціює. Мене це дістало, Рубікон перейдений. Мені не похер, що судять комбатів та комбрігів за втрату спостережного посту, але не судять генерала за втрату областей та десятків міст та втрату тисяч солдат, - заявив він.

У ДБР "Українській правді" підтвердили, що така заява надійшла, і додали, що з нею працюють слідчі. Прізвище генерала в бюро не назвали, в пості Кротевича воно теж не згадується, але за даними джерел видання, йдеться про командувача Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Юрія Содоля.

23 червня схоже формулювання стосовно українського генерала використала народна депутатка Мар'яна Безугла. В телеграм-каналі вона написала, що "командувач об'єднаних сил ЗСУ Юрій Содоль "вбив" більше українських військових ніж будь-який російський генерал".