Завантажити ще

Україна та Палау встановили дипломатичні відносини на полях саміту миру

Україна та Палау встановили дипломатичні відносини на полях саміту миру
Фото: t.me/Ukraine_MFA

Україна та Палау встановили дипломатичні відносини на полях Глобального саміту миру у Швейцарії. Про це 16 червня повідомили Офіс президента та МЗС України.

- Сьогодні Україна та Палау встановили дипломатичні відносини. У присутності наших лідерів, Президентів Володимира Зеленського та Сурангела Віппса-молодшого ми підписали відповідне комюніке, - розповіли в телеграм-каналі Міністерства закордонних справ України.

У МЗС додали, що Україна має інтереси в усіх частинах світу і поважає кожну країну, яка поділяє ті ж цінності поваги до Статуту ООН та міжнародного права.

- Існує низка глобальних питань, де наша співпраця може принести користь обом нашим країнам, зокрема, екологічна безпека, що є одним з пунктів Формули миру, - пояснили в Міністерстві закордонних справ України.

Палау — держава у Мікронезії, у західній частині Каролінських островів, у групі островів Палау. На полях Глобального саміту миру у Швейцарії президент України Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Палау Сурангелом Віппсом-молодшим. Вона стала першим контактом на найвищому рівні між Україною та Палау.

Також на полях саміту Мексика оголосила про відновлення роботи свого посольства в Україні. Це відбулось під час двосторонньої зустрічі глави МЗС України Дмитра Кулеби з міністеркою закордонних справ Мексики Алісією Барсеною.

  • 8 червня глава МЗС Дмитро Кулеба розповів, що колишній головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний завершує підготовку до роботи посла України у Британії.
  • 15 червня президент Кенії на Глобальному саміті світу у Швейцарії заявив про незаконність вилучення російських активів.