Завантажити ще

Президент назвав склад делегації на конференції у Берліні, на яку збирався Найєм

Президент назвав склад делегації на конференції у Берліні, на яку збирався Найєм
Фото: facebook.com/zelenskyy.official

Володимир Зеленський затвердив склад делегації на конференції з відновлення України у Берліні, через яку звільнився Мустафа Найєм. Згідно з розпорядженням, опублікованим на сайті президента, до складу української делегації увійшли дев'ять людей, переважно це члені Кабінету міністрів.

Главою делегації стала перший віцепрем'єр-міністр України - міністр економіки Юлія Свириденко. Представником Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, яке наразі перебуває без постійного очільника, став перший заступник міністра Василь Шкураков.

Також до складу делегації увійшли міністр енергетики Герман Галущенко, міністр соціальної політики Оксана Жолнович, міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін, міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко, міністр фінансів Сергій Марченко, віцепремʼєр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина та заступник керівника Офісу президента Ростислав Шурма.

  • 9 червня агентство Bloomberg повідомило, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль не погодив відрядження голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафи Найєма на конференцію з відновлення України в Берліні 11-12 червня.
  • 10 червня в уряді пояснили, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль також відмовився від участі в конференції URC2024, а також 12 червня у Кабміні планували заслухати звіт Агентства з відновлення.
  • Мустафа Найєм вирішив звільнитися, заявивши про системні перешкоджання агентству з боку уряду з листопада 2023 року.