22 червня
Завантажити ще

ЗСУ взяли під бойовий контроль територію прикордоння Харківщини, куди зайшли росіяни, - Зеленський

ЗСУ взяли під бойовий контроль територію прикордоння Харківщини, куди зайшли росіяни, - Зеленський
Фото: president.gov.ua

Силам оборони України вдалося взяти під бойовий контроль територію прикордоння Харківщини, куди зайшли російські окупанти. Про це Президент Володимир Зеленський сказав у своєму вечірньому зверненні 24 травня.

- Зараз нашим воїнам вдалося взяти під бойовий контроль територію прикордоння, куди зайшли російські окупанти, - сказав глава держави.

Зеленський подякував кожному підрозділу, який забезпечує необхідні результати у знищенні окупанта. Також додав, що сьогодні обговорив подальші завдання українських військ з урахуванням інформації від розвідок.

- Путін не просто хоче зірвати Саміт миру і багато що намагається для цього зробити. Він ще й боїться того, що може дати Саміт. Світ здатен примусити Росію до миру і до дотримання норм міжнародної безпеки. Росії нічого протиставити світовій більшості: попри всю путінську брехню, він залежить від оточення - у широкому сенсі цього слова. Від міжнародного оточення - теж. Ніхто у світі не зацікавлений у цій війні, крім самого агресора, і кожен це насправді розуміє. Саміт миру - це такий формат, який не дозволить Путіну більше брехати. А без брехні він абсолютно ніхто. І я дякую всім у світі, хто допомагає нам з організацією Саміту та проявляє своє лідерство, щоб справжній мир став ближчим, - сказав гарант.

  • Президент Володимир Зеленський приїхав до Харкова, де відвідав зруйновану росіянами друкарню "Фактор-Друк" та нараду щодо оперативної обстановки в області і підготовки до осінньо-зимового періоду. 
  • Вдень 23 травня російська армія атакувала Харків ракетами С-300. У місті пролунало 15 вибухів, виникла пожежа у типографії "Фактор-Друк", де друкуються книжки багатьох українських видавництв.