Завантажити ще

Президент Чехії впав під час їзди на мотоциклі, його госпіталізували

Президент Чехії впав під час їзди на мотоциклі, його госпіталізували
Фото: Eva Korinkova/REUTERS

Президент Чехії Петр Павел отримав травми під час поїздки на мотоциклі в четвер увечері.  Про це повідомляється на сторінці Офісу президента Чехії у соцмережі X  та у виданні novinky.cz

В Офісі президента запевнили, що Петр Павел отримав несерйозні травми, проте йому доведеться деякий час провести у військовому госпіталі. 

Поліція уточнила, що аварія сталася на закритій спортивній трасі. За яких саме обставин, поки невідомо.  Правоохоронці наголосили, що не розслідують аварію, оскільки вона сталася не на дорозі.

 Ввечері 23 травня центральний військовий госпіталь підтвердив надання допомоги президенту Павелу. Наголоошується, що він «отримав несерйозні травми на мотоциклі» та залишається у палаті для спостереження.

Петр Павел відомий своєю пристрастю до мотоциклів, є власником BMW GS1250.  Через те, що він не відмовився від хобі під час очолювання військового комітету НАТО і після обрання президентом, його складніше охороняти. У поїздках президента Чехії супроводжують співробітники поліції на мотоциклах.

  • У квітні своє вміння їздити на мотоциклі продемонстрував народний депутат та п’ятий президент України Петро Порошенко. Відповідне відео він розмістив на своїй сторінці у TikTok.  У підписі до відео політик також наголосив, що українці «багато чого про нього не знають».  
  • Раніше у Львові показали раритетний мотоцикл NSU 201 ZDL 1934 року. Особливістю байка є те, що він понад 80 років лежав у землі. 
Новини по темі: Аварія мотоцикл Чехія