Завантажити ще

На Львівщині знайшли рідкісний німецький мотоцикл, який пролежав у землі понад 80 років

На Львівщині знайшли рідкісний німецький мотоцикл, який пролежав у землі понад 80 років
Фото: wheel-news.com

На виставці у Львові експонується раритетний мотоцикл NSU 201 ZDL 1934 року. Особливістю моделі є те, що мотоцикл понад 80 років лежав у землі. Про це повідомляє Wheel-news.com.

Транспорт відкопали торік у Радехівському районі Львівщини, звідки він відправився до музею. Мотоцикл має повний комплект, залишились навіть гайкові ключі та запасні свічі запалення. Неймовірно, але навіть в баку досі знаходився бензин.

Невідомо за яких обставин, але мотоцикл спеціально залишили в землі. На ньому був шар змазки, котра утворила своєрідну кірку і врятувала метал від іржі.

Колекціонер Любомир Полюга кілька місяців працював над відновленням NSU 201 ZDL. Також майстер хотів дізнатись історію цього транспорту. Виявилося, що власником мотоцикла був ветеринар. Коли у 1939 році почалася Друга світова війна і на Львівщину прийшли радянські війська, то вони почали конфісковувати транспорт у населення. Тому й вирішили закопати байк на подвір’ї.

NSU 201 ZDL - це 200-кубовий мотоцикл потужністю 6,5 к. с., котрий має 4-ступінчасту механічну КПП. Байк міг розігнатись до 70 км/год.