17 червня
Завантажити ще

Зеленський та очільниця МЗС Німеччини Бербок поговорили про ситуацію на фронті й ППО

Зеленський та очільниця МЗС Німеччини Бербок поговорили про ситуацію на фронті й ППО
Фото: president.gov.ua

У вівторок, 21 травня, до української столиці прибула міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок. Під час візиту вона відвідала одну з найбільших ТЕС України, знищену Росією, а згодом зустрілася з президентом Володимиром Зеленським. Про результати зустрічі глава держави написав у Telegram.

- Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок уже із сьомим візитом відвідала Україну з початку повномасштабного російського вторгнення. Під час зустрічі розповів про ситуацію на передовій і першочергові оборонні потреби України. Обговорили спільну ініціативу міністрів закордонних справ та оборони Німеччини з пошуку додаткових систем Patriot та інших систем ППО для нашої держави, - написав Зеленський у Telegram.

Він подякував за допомогу в захисті української незалежності, європейського способу життя та людей від російського терору.

- Наша підтримка ґрунтується на глибокій вірі у те, що Україна переможе у цій війні. Путін припускає, що врешті-решт у нас закінчиться повітря, але ми витримаємо. Німеччина разом із багатьма іншими країнами з усіх частин світу твердо стоїть на боці України. Народ України може розраховувати на це у довгостроковій перспективі, - заявила Бербок.

Дипломат також підкреслила, що ФРН продемонструє це "дуже чітко у червні", коли запросить світ на Конференцію з відновлення України в Берліні. Міністр наголосила, що для захисту від російських ракет і безпілотників Україні терміново потрібна посилена ППО.