17 червня
Завантажити ще

На «Росії 24» показали нове інтерв'ю Такера Карлсона – про американські біолабораторії

На «Росії 24» показали нове інтерв'ю Такера Карлсона – про американські біолабораторії
Фото: youtube.com/@TuckerCarlson

На російському державному телеканалі "Росія 24" показали нове інтерв'ю американського ведучого Такера Карлсона. Цього разу – про американські біолабораторії. Розмова з автором книги «Укушений: Таємна історія хвороби Лайма та біологічної зброї» Кріс Ньюбі вийшла 18 травня та доступна на сервісі Smotrim.ru. В описі йдеться, що це спільний проєкт телеканалу "Росія 24" та YouTube-каналу "Карлсон ТВ".

На сайті Такера Карлсона сюжет вийшов 10 травня, у ньому про причетність російського телебачення - жодного слова. У програмі йдеться про те, що “наприкінці 1960-х років державні лабораторії біологічної зброї почали прищеплювати кліщам екзотичні захворювання. Незабаром на ці захворювання почали хворіти й люди поблизу. Нині кліщовий лайм є ендеміком. Звичайно, уряд нічого не визнав”.

Рекламу з Такером Карлсоном телеканал «Росія 24» почав показувати ще у вересні 2023 року - до виходу інтерв'ю з Володимиром Путіним. Восени по телеканалу крутили ролик, який був нарізкою з вимови ведучим слова «Росія». Сам Карлсон тоді сказав газеті Financial Times, що нічого про це не знає і, "звичайно", не вестиме передачу на російському телебаченні.

У лютому 2024 року на сайті Такера Карлсона вийшло інтерв'ю з Володимиром Путіним, яке він узяв у Москві. Наприкінці квітня опублікували розмову Карлсона із російським філософом Олександром Дугіним.