21 травня
Завантажити ще

Що Путін розповів Такеру Карлсону – про Шухевича, Бандеру і «Росія ні на кого не нападала»

Що Путін розповів  Такеру Карлсону – про Шухевича, Бандеру і «Росія ні на кого не нападала»

Роспіарене інтерв’ю президента РФ Володимира Путіна американському "журналісту" Такеру Карлсону виявилось повтором відомих тез російського диктатора. Путін говорив про Сталіна, розказував про «поганих» Бандеру і Шухевича, а також звинуватив Україну в нападі на РФ, пише РБК-Україна.

В інтерв’ю не було жодних несподіванок чи "інсайдів". Воно розпочалось з інтерпретації історії України від Путіна. Президент РФ розказав Карлсону свою версію "появи України" від Русі до Радянського Союзу. Наголосив, що Україну "створив" Володимир Ленін, але, за його версією, "сформувалася" Україна вже з волі Сталіна за результатами Другої світової війни.

Путін також заявив, що в росіянах "глибоко вкоренилося християнство" і що вони "дуже лояльно" ставляться до людей з іншим віросповіданням.

Щодо вторгнення в Україну, Путін дав зрозуміти, що планує продовжувати, тому що "не досяг поставлених цілей". Він розповів про "денацифікацію" і знову – про Степана Бандеру з Романом Шухевичем.

Також Путін заявив, що хоче і відкритий до переговорів, але «в Києві від них відмовились». Президент РФ вчергове запевнив, що "Росія ні на кого не нападала, ні у 2014-му, ні у 2022-му".

А ще російський диктатор похвалив власника SpaceX Ілона Маска, назвавши його "розумною людиною", з якою потрібно знайти спільну мову та співпрацювати.

  • Такер Карлсон приїхав до Москви на початку лютого.  Він заявив, що планує взяти інтерв'ю у Путіна. 
  • 1 лютого у Вірменії набув чинності Римський статут, що означає офіційне приєднання країни до Міжнародного кримінального суду (МКС). Країни, які ратифікували Римський статут, зобов'язані затримати Путіна з урахуванням ордера МКС.