Завантажити ще

"Суспільне" вийшло за рамки телемарафону та транслюватиме власний контент на "Першому"

Фото: corp.suspilne.media

"Суспільне" вирішило вийти за рамки телемарафону та транслювати власний контент на телеканалі "Перший". Про це повідомили 21 травня на сайті "Суспільного Мовлення". Трансляція розпочнеться у вівторок о 15:30.

- У рамках марафону «Єдині новини #UАразом» Суспільне Мовлення, інституція, яка має особливий юридичний статус, забезпечить виробництво власної частини інформаційного марафону, що транслюватиметься на загальнонаціональному телеканалі Перший, — сказано в заяві.

Мова йде про додатковий контент "Суспільне Новини", «Суспільне. Студія», документальні фільми власного виробництва та розслідування. На "Суспільному" зазначили, що обмін контентом з усіма учасниками марафону «Єдині новини» продовжиться.

Голова комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв та голова комітету з питань свободи слова Ярослав Юрчишин підтримали рішення, зазначила пресслужба "Суспільного Мовлення".

Єдиний телемарафон почав працювати 26 лютого 2022 року. До нього приєдналися комерційні канали компаній Starlight Media, 1+1 media, «Медіа Група Україна», Inter Media Group, державний канал «Рада» та "Суспільне". Виробництво марафону фінансується з бюджету. "Суспільне" свою частину марафону виробляє коштом власного загального бюджету, який отримує від держави. Телемарафон працює на основі рішення РНБО від 18 березня 2022 року та указу президента від 19 березня 2022 року.

  • У квітні голова наглядової ради "Суспільного мовлення" Світлана Остапа заявила про тиск на "Суспільне", оскільки влада не може втручатися у редакційну політику каналу.
  • Міністерство культури та інформаційної політики України підтвердило телеканалам, які беруть участь у марафоні "Єдині новини", статус критично важливих. Вони мають бронювання 50% військовозобов'язаних співробітників.