Завантажити ще

У письменника, який стріляв у прем'єра Фіцо, могли бути спільники, - МВС Словаччини

У письменника, який стріляв у прем'єра Фіцо, могли бути спільники, - МВС Словаччини
Фото: facebook.com/ministerstvovnutraSR

У письменника Юрая Цинтули, якого затримали через постріли в прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо, можуть бути спільники. Про це на пресконференції повідомив міністр внутрішніх справ Словаччини Матуш Шутай Ешток, передає Dennik N.

Глава МВС розповів, що за дві години після стрілянини хтось видалив обліковий запис Юрая Цинтули у Facebook та історію листування. Сам письменник не міг цього зробити, тому що був одразу затриманий, а його дружина “не настільки технічно підготовлена".

Глава МВС Словаччини припустив, що Юрай Цинтула перебував у групі людей, які "глузували" з нападу на Фіцо. Можливо, хтось з них і видалив акаунт письменника. Матуш Шутай Ешток також спростував чутки, що спільниками нападника могла бути пара, яка стояла біля загородження поряд із ним. Це були сліпа жінка та глухий чоловік. Раніше правоохоронці називали нападника на Фіцо "вовком-одиночкою, у якого немає співучасників".

71-річний Юрай Цинтула здійснив замах на прем'єр-міністра Словаччини в середу, 15 травня. Письменник вистрелив, коли Роберт Фіцо підійшов до людей після виїзного засідання уряду в місті Гандлова. Фіцо отримав поранення у груди й живіт. Цинтула стріляв із короткоствольної рушниці, яка була в нього на законних підставах.

  • Нападником на Фіцо виявився словацький письменник - чим відомий Юрай Цинтула.
  • Після замаху на Фіцо у Сербії затримали чоловіка через загрозу для президента Александара Вучича.
Новини по темі: замах Словаччина