17 липня
Завантажити ще

Зеленський провів Ставку в Харкові та назвав ситуацію контрольованою

Зеленський провів Ставку в Харкові та назвав ситуацію контрольованою
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Володимир Зеленський прибув у Харків, де провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача. Про це президент України повідомив удень 16 травня. Глава держави назвав ситуацію на Харківщині контрольованою.

- Ставка. Сьогодні – у Харкові… Станом на сьогодні ситуація на Харківщині загалом контрольована, наші воїни завдають окупанту відчутних втрат. Але напрямок залишається вкрай складним – посилюємо наші підрозділи, - написав він у своєму телеграм-каналі.

Зеленський також розповів, що заслухав розгорнуту доповідь головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, командувачів ОСУВ «Хортиця» Юрія Содоля та ОТУ «Харків» Михайла Драпатого. Обговорювали оперативну обстановку, завдання та потреби кожної залученої бригади та підрозділу, зокрема в районах Вовчанська та Липців.

- Також детально проаналізували перспективи бойової ситуації, загрози протягом найближчих днів і тижнів та наші, українські, можливості протидіяти російським наступальним планам. Очільники ГУР та СЗР доповіли щодо намірів окупанта, керівник СБУ – щодо контрдиверсійних заходів. Визначено план подальших дій – і для обласної влади Харківщини, і для всіх структур, які відповідають за безпеку в регіоні, - додав президент.

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

  • 15 травня президент України Володимир Зеленський скасував поїздку до Португалії та Іспанії через ситуацію на фронті.
  • Вранці 10 травня російська армія перетнула кордон у Харківській області та розпочала повторний наступ, зокрема на Вовчанськ, який уже перебував під окупацією у 2022 році.