Завантажити ще

Зеленський не поїхав до Португалії та Іспанії через ситуацію на фронті, — ЗМІ

Зеленський не поїхав до Португалії та Іспанії через ситуацію на фронті, — ЗМІ
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський скасував поїздку до Португалії та Іспанії через ситуацію на фронті. Про це повідомили CNN Portugal та El Pais.

Український лідер мав відвідати Піренейський півострів наприкінці цього тижня. Зеленський вже вдруге відкладає візит. Серйозна ситуація на кількох лініях фронту, зокрема у Харківській області, робить недоцільним виїзд за кордон у цей час.

9 травня іспанське агентство Europa Press написало, що у п'ятницю, 17 травня, Володимир Зеленський відвідає Мадрид. З прем'єр-міністром Педро Санчесом він мав підписати двосторонню угоду про безпеку. Також президент України планував провести зустріч із королем Філіпом VI та королевою Летицією у Королівському палаці.

  • У жовтні 2023 року Володимир Зеленський був у Гранаді на саміті Європейської політичної спільноти. У рамках цієї поїздки президент України зустрівся з королем Філіпом VI та королевою Летицією. Однак офіційного візиту до Мадрида у президента України Володимира Зеленського ще не було.
  • У серпні 2023 року в Україні вперше за 25 років із візитом перебував президент Португалії. Він повідомив, що Португалія візьме участь у підготовці українських пілотів та інженерів на американських винищувачах F-16.