19 червня
Завантажити ще

ТЦК не будуть працювати і вручати повістки за кордоном, - Міноборони

ТЦК не будуть працювати і вручати повістки за кордоном, - Міноборони

ТЦК за кордоном не будуть працювати і вручати повістки. Чоловіки зможуть оновити військово-облікові дані в консульських установах і через електронний кабінет, для цього не потрібно їхати в Україну. Про це заявив речник Міноборони Дмитро Лазуткін в ефірі Радіо Свобода.

- ТЦК за кордоном працювати не будуть. Міністерство оборони не може коментувати ті чи інші дії Міністерства закордонних справ. Це (вручення повісток за кордоном. – Ред.) виглядає доволі нереальним... Обов’язково їхати в Україну не треба [для оновлення військово-облікових даних], але якщо людина хоче захищати Батьківщину, хоче долучитися до Сил оборони, то, ясна річ, що варто приїжджати в Україну… Для тих, хто за кордоном, буде можливість зробити це в консульських установах, а також через електронний кабінет, - сказано у повідомленні.

Речник Міноборони каже, що зараз роблять все можливе, щоб електронний кабінет, через який можна оновити дані, запрацював у червні. Проходження військово-лікарської комісії в електронному кабінеті не передбачене. Натомість впровадження електронного кабінету дозволить якісно здійснювати облік військовозобов’язаних.