29 травня
Завантажити ще

У ЗСУ заявили, що ТЦК працюють цілодобово, реагуючи на скарги про черги

У ЗСУ заявили, що ТЦК працюють цілодобово, реагуючи на скарги про черги
Фото: facebook.com/yuliiabartle

Територіальні центри комплектування працюють цілодобово. Так у Сухопутних військах ЗСУ відреагували на інформацію про черги біля ТЦК.

- Шановні громадяни! З'являється багато інформації про черги біля ТЦК. Це добре, що велика кількість людей вирішила оновити дані чи стати на облік. Але хочемо вам повідомити: Територіальні центри комплектування (ТЦК) працюють 24/7. Ви можете прийти у будь-який зручний для вас час, - сказано у Telegram-каналі Сухопутних військ.

У Сухопутних військах ЗСУ додали, що до ТЦК можна попередньо зателефонувати та залишили посилання на контакти ТЦК.

24 квітня київська активістка Юлія Бартле опублікувала у своїх соціальних мережах фотографію черги біля ТЦК у Солом'янському районі столиці. За її словами, ТЦК працює з 9, чоловіки займають черги з 5-6 ранку.

Згідно з новим законом про мобілізацію, що набере чинності 18 травня, військовозобов’язані мають оновити свої дані у ТЦК або стати на облік протягом 60 днів. 4 квітня набув чинності закон щодо зменшення призовного віку з 27 до 25 років. 18 квітня видання TEXTY.ORG.UA опублікувало результати свого моделювання, згідно з яким ТЦК, імовірно, не встигнуть оновити дані всіх чоловіків за 60 днів.