Завантажити ще

Польські протестувальники вперше з 9 лютого розблокували пункт пропуску «Ягодин - Дорогуськ»

Польські протестувальники вперше з 9 лютого розблокували пункт пропуску «Ягодин - Дорогуськ»
Фото: dpsu.gov.ua

Польські протестувальники розблокували пункт пропуску «Ягодин - Дорогуськ», який блокували з 9 лютого. Про це 22 квітня повідомили Державна прикордонна служба України та Державна митна служба України.

- За інформацією, отриманою від Прикордонної варти Республіки Польща, сьогодні о 13-й годині (за київським часом) завершилася акція протесту польських фермерів перед пунктом пропуску «Дорогуськ – Ягодин», яка тривала з 9 лютого. Оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів в обох напрямках здійснюється у звичайному режимі. Просимо перевізників та водіїв врахувати цю інформацію під час планування міжнародних перевезень, - йдеться на сайті ДПСУ.

Державна митна служба уточнила, що страйк польських перевізників припинено о 13:40. Речниця Волинської митниці Валентина Черниш розповіла у коментарі "Суспільному", що станом на ранок 22 квітня у черзі перед пунктом пропуску "Дорогуськ" з боку Польщі було 400 вантажівок. Ще 140 ваговозів очікували на перетин кордону в електронній черзі.

- О 13:45 нас сповістили, що працюємо в обох напрямках у штатному режимі, тобто здійснюватиметься пропуск по 600 траспортних засобів в обидва боки за добу, — сказала вона.

За словами Черниш, волинські митники готуються працювати у посиленому режимі, щоб усі водії, які очікують у черзі, могли швидко перетнути кордон.

  • На ранок 22 квітня польські протестувальники блокували рух вантажівок на пунктах пропуску "Ягодин" та "Рава-Руська", пропускаючи по кілька вантажних транспортних засобів на годину, або взагалі обмежуючи рух.
  • 20 квітня польські протестувальники розблокували два пункти пропуску на кордоні України - "Медика - Шегині" та "Корчова - Краківець". 21 квітня було частково відновлено рух у пункті пропуску "Рава-Руська – Гребенне".