Завантажити ще

Конгресмени США після історичного голосування про допомогу Україні приїхали до Києва

Конгресмени США після історичного голосування про допомогу Україні приїхали до Києва
Фото: twitter.com/USEmbassyKyiv

У понеділок, 22 квітня, до Києва з візитом прибула двопартійна делегація Конгресу Сполучених Штатів Америки. Про це повідомляє у соцмережі Х (колишній Twitter) посольство США в Україні.

- Посольство США в Києві радо вітає сьогодні двопартійну делегацію Конгресу США - Тома Кіна, Білла Кітінга, Мадлен Дін та Натаніеля Морана. Ваш візит є ще одним нагадуванням про те, що наша підтримка України є непохитною, – зазначили у диппредставництві.

  • 20 квітня Палата представників США схвалила законопроєкт, який передбачає допомогу Україні у розмірі 60,84 млрд доларів. За нього віддали голоси 311 конгресменів, проти виступили 112. Наразі законопроєкт очікує на розгляд з боку Сенату.
  • Вже після підпису голови Білого дому Джо Байдена, як пишуть західні ЗМІ, першу партію допомоги Україні буде надіслано протягом кількох днів. За словами генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга, зволікання США мало наслідки для України.
  • Незадовго до цього, у суботу, 20 квітня, Палата представників США ухвалила законопроєкт щодо використання заморожених активів РФ для допомоги Україні. Законопроєкт №8038 про передачу заморожених активів РФ Україні набрав 385 голосів "за" та 34 - "проти". Тепер рішення має ухвалити Сенат США.