Завантажити ще

Буданов спрогнозував “важку, але не критичну ситуацію” з середини травня

Буданов спрогнозував “важку, але не критичну ситуацію” з середини травня
Фото: ВВС Україна

З середини травня - початку червня очікується “досить важка” ситуація. Про це начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов заявив в інтерв'ю BBC Україна.

- Нас чекає досить важка, за нашою оцінкою, ситуація найближчим часом. Але вона не катастрофічна, це теж треба розуміти. Армагеддон не відбудеться, як багато хто зараз починає казати. Але проблеми з середини травня будуть, - сказав він.

Буданов додав, що “є певні питання, які важкувато буде нам зламати, але ми знайдемо відповідь. Як завжди, в останній момент щось придумаємо”.

За словами Буданова, зокрема, триває та просувається російська операція “Майдан-3”. Уповільнення процесу обміну полоненими є його частиною для виникнення соціальної напруги.

- Вони чітко розуміють, що суто проросійські сили зараз не зможуть функціонувати. Тому вони камуфлюють це під різного роду діяльність, під різні питання соціальної напруженості. І це не буде виглядати (і в їхніх планах це чітко описано), воно не має виглядати як якась проросійська позиція, - розповів він.

  • 17 квітня  в інтерв’ю The Washington Post Кирило Буданов сказав, що Росія може почати «великий наступ» у червні, основною ціллю якого буде спроба захопити всю територію Донецької та Луганської областей України.
  • 31 березня начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони розповів в ефірі телемарафону, що Росія понад рік не здійснювала ударів по енергетиці України, що дало їй змогу накопичити, а також виробити певну кількість ракет.