Завантажити ще

Росія почне великий наступ у червні, зосередившись на Донецькій і Луганській областях, - Буданов

Росія почне великий наступ у червні, зосередившись на Донецькій і Луганській областях, - Буданов
Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

Росія може почати вже у червні «великий наступ», основною ціллю якого буде спроба захопити всю територію Донецької та Луганської областей. Після цього росіяни зосередяться на президентських виборах у Сполучених Штатах Америки та їхніх наслідках, розповів в інтерв’ю The Washington Post очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов. 

- До інавгурації американського президента вони намагатимуться захопити якомога більше територій Донецької та Луганської областей,  можливо, сподіваючись, що переобраний президент Дональд Трамп зможе ратифікувати їхні досягнення, – зазначив він.

У матеріалі додається, що Україна також має плани – наприклад, нові транскордонні атаки з боку російських добровольців, які діють всередині РФ за підтримки ГУР. Готуються і нові операції із застосуванням безпілотників.

- Ми запропонували план, спрямований на зменшення російського потенціалу. Він охоплює багато аспектів, наприклад, військову промисловість... критично важливі військові цілі, їхні аеродроми, їхні командно-диспетчерські пункти, – сказав Буданов.

Він наголосив, що мета таких атак  -  показати, що російський диктатор Володимир Путін не може захистити населення від перенесення війни на територію Росії.

- Коли ти сидиш, скажімо, в Петербурзі, і дивишся війну тільки по телевізору, ти завжди підтримаєш її. Але люди починають нервувати, коли якийсь об’єкт (атакують. – Ред.)  біля їхнього будинку, – додав начальник ГУР.

  • На початку квітня Буданов вже наголошував на тому, що Україна очікує від РФ посилення наступу наприкінці весни - на початку літа. Найгарячіше буде під Донецьком. 
  • Очільник ГУР також розповідав, що Росія понад рік не здійснювала ударів по енергетиці України, що дало їй змогу накопичити, а також виробити певну кількість ракет.