Завантажити ще

TIME назвав Юлію Навальну та Андрія Єрмака одними з найвпливовіших людей світу

TIME назвав Юлію Навальну та Андрія Єрмака одними з найвпливовіших людей світу

Американський журнал TIME назвав вдову російського політика Олексія Навального однією зі 100 найвпливовіших людей у світі. Вона очолила категорію "Лідери". Кандидатуру Юлії Навальної висунула віцепрезидент США Камала Гарріс, а інтерв'ю для обкладинки записав автор книги про Володимира Зеленського журналіст Саймон Шустер.

"Вона звинуватила Володимира Путіна у вбивстві її чоловіка і благала російський народ допомогти їй помститися. Попутно, на подив багатьох прихильників свого чоловіка, Навальна взяла на себе роль, яку ніколи раніше не відігравала: вже не перша леді у російськый опозиції, а тепер її фігура, - йдеться у статті Шустера.

У цій же категорії одним із найвпливовіших людей світу редакція журналу визнала голову Офісу президента України Андрія Єрмака. Його кандидатуру запропонував колишній прем'єр-міністр Данії Андерс Фог Расмуссен. У статті Єрмака називають "видатним радником президента", який відігравав центральну роль у забезпеченні роботи уряду.

Серед інших найвпливовіших людей у списку - співачки Дуа Ліпа та Кайлі Міноуг, режисер Софія Коппола, актор-трансгендер Елліот Пейдж, акторка Америка Феррера, прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск, голова Ради міністрів Італії Джорджа Мелоні.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений TIME (@time)