Завантажити ще

Зеленський, Залужний та Мусаєва увійшли до ТОП-100 найвпливовіших людей світу за версією журналу TIME

Зеленський, Залужний та Мусаєва увійшли до ТОП-100 найвпливовіших людей світу за версією журналу TIME
Фото: pravda.com

Троє представників України увійшли до ста найвпливовіших людей світу за версією журналу Time. Це президент України Володимир Зеленський, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та головний редактор «Української правди» Севгіль Мусаєва. Текст про українського лідера написав президент США Джо Байден.

"Коли Володимир Путін розпочав свою жорстоку війну проти України і українці потребували свого лідера, слова Володимира Зеленського луною рознеслися по всьому світові: «Президент тут», - зазначив американський президент.

Джо Байден вважає, що «в особі президента Зеленського у народу України є лідер, гідний його хоробрості та стійкості, оскільки громадяни по всій країні – бізнесмени та солдати, кравці та водії вантажівок – борються за свої домівки і свою свободу".

"Щоразу, коли ми розмовляємо, я чую у голосі президента Зеленського невпинну рішучість людини, яка глибоко вірить у свій обов'язок перед своїм народом і щодня виконує урочисту відповідальність вести свою націю в цю темну та важку годину", - написав він.

"Нації вільного світу, натхненні прикладом президента Зеленського, більш згуртовані, рішучіші і більш спрямовані до мети, ніж будь-коли останнім часом. За підтримки США та наших союзників і партнерів він залишив свій слід в історії та довів світові, що Україна існуватиме довго, а її народ зрештою здійснить демократичне майбутнє, якого він так довго бажав", - йдеться у тексті.

"УП" відкриває вікно у війну людям у Росії"

Текст про Залужного написав голова об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі. За його словами, «Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний виявив себе як військовий розум, якого потребувала його країна».

"Його керівництво дозволило українським збройним силам швидко адаптуватись до дій на полі бою проти росіян. Потенціал війни між великими державами зростає, а українці, котрі захищають свою батьківщину від значної російської агресії, просто неймовірні. Генерал Залужний стоїть за цими зусиллями, несучи величезний тягар керівництва у бою. Його робота залишиться в історії", – вважає Міллі.

Колонку про Севгіль Мусаєву написала Емі Ферріс-Ротман.

- "Українську правду" щодня читають до 4 мільйонів людей, що робить її важливим джерелом інформації про війну як тим, хто перебуває в Україні, так і тим, хто стежить за новинами з-за кордону. Під керівництвом Мусаєвої журналісти "УП" висвітлювали усе – від воєнних злочинів Росії до українських громадянських героїв, а також публікували ексклюзивні списки яхт та літаків олігархів. "УП" відкриває вікно у війну людям у Росії, де сайт заборонено. У перші тижні війни кількість підписників її російськомовного телеграм-каналу збільшилася майже втричі", - написала вона.

Навальний написав про роль Путіна: урок для всіх

Згаданий американським лідером Володимир Путін також є у списку Time. Текст про президента РФ видання запропонувало написати опозиційному політику Олексію Навальному, якого путінський режим запроторив до в'язниці.

Навальний у своєму тексті припускає, що справжня місія Володимира Путіна - "викладати уроки" всім: від світових лідерів та вчених мужів до звичайних людей.

"Він ще раз нагадав нам, що шлях, який починається з "невеликих фальсифікацій виборів", завжди закінчується диктатурою. А диктатура завжди призводить до війни. Це урок, який ми не маємо забути", – ділиться Навальний.

До списку 100 найвпливовіших людей року за версією журналу Time увійшов ще один росіянин - головний редактор «Нової газети» Дмитро Муратов. Видання внесло його до розділу «Ікони». Текст для головного редактора "НГ" написав Білл Браудер - засновник Hermitage Capital Management. У ньому він розповів про роботу «Нової Газети», вбивства журналістів у Росії та рішення Муратова пожертвувати Нобелівську премію миру на користь біженців.