Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
26 лютого
Завантажити ще

Людиною року за версією TIME став Володимир Зеленський

Людиною року за версією TIME став Володимир Зеленський

Президента України Володимира Зеленського назвали людиною року за версією американського журналу Time. Разом із ним відзначено "дух незламного українського народу",  який чинить опір Росії. Про це йдеться на офіційному сайті видання.

- Успіх Зеленського як лідера воєнного часу ґрунтувався на тому, що мужність заразлива. Вона поширилася серед політичного керівництва України у перші дні вторгнення, коли всі зрозуміли, що президент залишився на місці. Його професійні інстинкти, отримані як актором на сцені, означали, що він знав, як зчитувати натовп і реагувати на його настрої та очікування. Тепер його аудиторією був увесь світ. Він був сповнений рішучості не підвести їх.

Мужність стала визначенням і його співвітчизників-українців. Замість того щоб рятуватися втечею, багато українців схопили зброю, яку змогли знайти, і побігли захищати свої міста від силового вторгнення, озброєного танками та бойовими вертольотами, - пояснює своє рішення Time.

Лідер держави став героєм нового номеру видання разом з іншими українцаями. Серед тих, хто зображенний на обкладинці Time, також можна побачити харківського лікаря-акушера Ирину Кондратову, шеф-кухаря Євгена Клопотенка, звільненого з полону парамедика Юлію Паєвську (Тайру), київського інженера Олега Куткова, оперного співака Сергія Іванчука.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від TIME (@time)