Завантажити ще

Гуменюк відреагувала на вимоги медійників про її звільнення

Гуменюк відреагувала на вимоги медійників про її звільнення

Керівниця пресцентру Сил оборони півдня Наталя Гуменюк прокоментувала заклик медійників звільнити її з посади через перешкодження висвітленню російських воєнних злочинів. В ефірі Радіо Свобода Гуменюк сказала, що журналісти не надали доказів, а пресцентр Сил оборони півдня не порушив жодних наказів командування.

- Те, що закидається про невисвітлення наслідків трагедії Каховської ГЕС – це абсолютна неправда. Було відпрацьовано понад 800 запитів протягом одного тижня в спрощеному порядку, і всі пресофіцери працювали самовіддано, але з огляду на безпеку операцій. Під час війни ми працюємо, щоб безпека операцій була збережена, - сказала Гуменюк.

У заяві від 16 квітня понад 70 українських журналістів вимагали від військового керівництва замінити Гуменюк на «більш компетентну особу». За словами медійників, вона часто не допускає журналістів до місця російських злочинів. Заяву підписали директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк, “Детектор медіа”, журналісти Bihus.Info, ТСН, Слідства.Інфо, Hromadske, "Свідомі", "Української правди", United24 media, автор ютуб-каналу “Бомбардир” Роман Бебух.

  • Гуменюк очолює пресцентр Сил оборони півдня з весни 2022 року. У грудні 2023 ходили чутки про її звільнення, які врешті не підтвердились.
  • 16 квітня Генштаб відхрестився від заяв Ганни Маляр і попросив не втягувати ЗСУ у політичну боротьбу.
Новини по темі: Війна України з Росією