Завантажити ще

Генштаб відхрестився від заяв Ганни Маляр: Просимо не втягувати ЗСУ у політичну боротьбу

Генштаб відхрестився від заяв Ганни Маляр: Просимо не втягувати ЗСУ у політичну боротьбу

Генштаб на тлі суспільного резонансу довкола слів ексзаступниці міністра оборони Ганни Маляр заявив, що вона не є офіційним спікером ЗСУ. Про це йдеться у заяві пресслужби у фейсбуці.

- Останнім часом зʼявляється чимало спекуляцій щодо системи комунікацій Генерального штабу Збройних сил України та її керівництва. Офіційно повідомляємо, що взаємодія із медіа, підготовка інформаційних повідомлень та їхнє поширення є у компетенції Управління звʼязків із громадськістю Збройних сил України... Система комунікацій ЗСУ розбудовується та функціонує без залучення інших осіб, зокрема колишніх заступників міністра оборони України. Просимо не втягувати Збройні сили України у політичну боротьбу, послуговуватися лише офіційною інформацією, яка поширюється верифікованими каналами ЗСУ, та дотримуватися інформаційної гігієни, - йдеться у повідомленні Генштабу.

Маляр у фейсбуці написала, що наразі працює над створенням фільмів про війну з німецькими та британськими кінематографістами. 

- Всі, хто поширює фейк про те, що я нібито працюю у Генштабі, могли просто туди зателефонувати і спитати або направити запит. Але офіційна відповідь Генштабу не додасть переглядів, бо сенсації немає. Продовжую роботу з німецькими та британськими кінематографістами, - написала Маляр.