28 травня
Завантажити ще

70 журналістів закликали звільнити речницю Сил оборони півдня Гуменюк через некомпетентність

70 журналістів закликали звільнити речницю Сил оборони півдня Гуменюк через некомпетентність

70 українських журналістів звернулися до військового керівництва з вимогою замінити керівницю пресцентру Сил оборони півдня Наталю Гуменюк на «більш компетентну особу». За словами медійників, Гуменюк перешкоджає висвітленню російських воєнних злочинів, не допускаючи журналістів до місця подій. Заява опублікована на сайті Інституту масової інформації.

- Найпопулярніше слово в комунікаційного відділу Сил оборони півдня – “заборонено”. Людина, яка перешкоджала висвітленню злочинів росіян, яка не дає журналістам показувати відважних оборонців Херсонщини, яка не здатна пояснити командуванню свого напрямку, чому суспільство має бачити не лише її обличчя, а й обличчя воїнів [...], не може і далі очолювати комунікації, — йдеться в заяві.

Також медійники вимагають забезпечити доступ журналістів до районів Херсонщини та сусідніх регіонів, які "невиправдано довго блокувалися Наталією Гуменюк". 

Заяву підписали директорка ІМІ Оксана Романюк, “Детектор медіа”, журналісти Bihus.Info, ТСН, Слідства.Інфо, Hromadske, "Свідомі", "Української правди", United24 media, автор ютуб-каналу “Бомбардир” Роман Бебух.