Завантажити ще

Маляр вибачилась перед Інною Совсун за свою поведінку на ток-шоу та пояснила, що її так обурило

Маляр вибачилась перед Інною Совсун за свою поведінку на ток-шоу та пояснила, що її так обурило
Фото: скриншот

Україна на порозі нового наступу росіян, і мобілізація  є найважливішим та водночас найболючішим рішенням на сьогодні. Про це у соцмережах написала ексзаступник міністра оборони України.

- Від початку року вони (росіяни. – Ред.) не лише не припиняли набору, але й готуються, формують резерви. Є ризики відкриття нового фронту. І ми можемо бути певні, що із західною допомогою чи без неї, але ми з вами не зможемо не лише перемогти, але й навіть встояти без ключового – людей, - зазначила Маляр.

За її словами, мобілізація - це питання виживання України як країни та нашого народу.  

- Проголосований закон про мобілізацію, відверто, не найкращий, але він був необхідний. Військові вимагали цей закон вже давно і просили в тому числі не проводити демобілізацію, щоб не оголяти фронти. Це світова практика. Жодна держава під час війни не демобілізовує свої війська, - сказала Маляр.

За її словами, якби рішення про демобілізацію було б наразі ухвалено, то на весну 2025-го Україна мала б «однозначно програшну позицію і нам би довелось мобілізовувати значно більше людей, ніж це відбувається зараз».

-  І кількість загиблих зросла б в рази через «необстріляність» такої маси людей.  З іншого боку - депутати, які не лише не сприяли, алей й ставили палиці у колеса на кожному етапі і завалили законопроєкт тисячами правок. Протягом цих місяців складалось враження, що депутати або не розуміють, або легковажать загрозою. Політичні ігрища під час війни - це абсолютно неприпустимо, особливо довкола важливих для нас, як повітря, питань, - вважає Маляр.

Вона додала, що «попри все це не мала морального права так емоційно реагувати на ток-шоу».

-  Мене обурив той факт, що народний депутат Інна Совсун утрималась, тобто не дала свій голос за життєво важливий для країни закон. Але мене це не виправдовує. Я не права. Я прошу вибачення у народного депутата фракції «Голос» Інни... Пані Інно, це важке випробування для вас і тисяч українських сімей, в кого рідні служать в силах оборони. Я щиро перепрошую, і мені самій ніяково від того, що відбулося в ефірі, - написала Маляр.

  • Маляр та депутат Інна Совсун посперечались в ефірі на телеканалі «Суспільне» 13 квітня. Ексзаступник міністра оборони довела депутатку до сліз. 
  • Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт про мобілізацію (№ 10449). За відповідне рішення проголосували 283 народні депутати на пленарному засіданні Верховної Ради у четвер.