Завантажити ще

Маляр після ефіру про мобілізацію заговорила про ШІ-хейтерів

Маляр після ефіру про мобілізацію заговорила про ШІ-хейтерів
Фото: t.me/annamaliar

Найближчим часом боти залишаться без роботи, тому що їх замінить штучний інтелект. Про це заявила ексзаступник міністра оборони Ганна Маляр, яку днями засудили за поведінку в ефірі ток-шоу. 

- Штучний інтелект значно здешевлює хейтерські кампанії. Наразі його тестують у співвідношенні 50/50 в рамках однієї кампанії. Тобто 50% хейту все ще розносять наймані "бото-бджоли". Тобто живі люди, які отримують гроші за це… Але протягом найближчого часу всі ці люди переважно залишаться без роботи. Бо штучний інтелект працює швидко, дешево і використовує неспівмірно більші обсяги інформації для створення контенту. Переконати людину без критичного мислення тепер буде набагато дешевше, - написала вона у своєму телеграм-каналі

  • 11 квітня народний депутат від фракції “Голос” Інна Совсун не стримала сліз під час дискусії з Ганною Маляр в ефірі програми на "Суспільному". Совсун говорила про важливість демобілізації та розповіла, що її чоловік воює з початку повномасштабного вторгнення. Маляр постійно перебивала та повторювала, що демобілізація під час воєнного стану неможлива. Поведінку ексзаступника міністра оборони засудили інші народні депутати та лідери думок у соцмережах.
  • 15 квітня Ганна Маляр попросила вибачення в Інни Совсун у своєму телеграм-каналі.
Новини по темі: скандал штучний інтелект