24 травня
Завантажити ще

У парламенті Грузії депутати побилися через законопроєкт про іноагентів

У парламенті Грузії депутати побилися через законопроєкт про іноагентів
Фото: ambebi.ge

У парламенті Грузії сталася бійка під час обговорення «закону про іноагентів». Лідер партії "Громадяни" Алеко Елісашвілі вдарив одного з лідерів правлячої партії "Грузинська мрія" Мамуку Мдінарадзе під час його виступу на засіданні юридичного комітету. Про це повідомило «Ехо Кавказу».

У момент нападу Мдінарадзе сперечався із представником партії «Лело» Ганною Нацвлішвілі. Елісашвілі підійшов до представника більшості, що стояв за трибуною, і вдарив його кулаком по обличчю. Після цього обидва депутати залишили залу засідань, бійка продовжилася у коридорі.

- Я завжди намагався спілкуватися з «Грузинською мрією» по-людськи, а вони нас ведуть до Росії… Зараз не час сидіти вдома, треба виходити надвір. Ми повинні викинути їх разом із їхнім «російським законом». Набридло все це, і я «врізав» по ​​обличчю цього російського агента Мдінарадзе, - пояснив пізніше Елісашвілі журналістам.

Депутат заявив, що після бійки його вигнали із будівлі парламенту. Засідання юридичного комітету відновилося за пів години після інциденту. Голова комітету Анрі Оханашвілі звернувся до опозиціонерів і заявив, що “на будь-яку провокацію буде дано найсуворішу відповідь”.

У парламенті Грузії розпочалося обговорення законопроєкту «Про прозорість іноземного впливу». Опозиційні партії називають його калькою із російського закону. Увечері 15 квітня біля будівлі парламенту пройде акція «Так – Європі! Ні – російському закону!» Минулого року правляча партія вже намагалася просунути закон.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Эхо Кавказа (@ekho_kavkaza)

  • Грузія: як війна в Україні розколола цю країну надвоє.
  • Колишній пресаташе посольства Грузії в Україні, журналіст та блогер Бачо Корчілава: Якщо переможе Україна, то й Грузія поверне свої території.
Новини по темі: Депутати Грузія Бійка