24 травня
Завантажити ще

Ситуація в Україні дуже складна, але «мирних переговорів» з Росією не ведеться, - Анджей Дуда

Ситуація в Україні дуже складна, але «мирних переговорів» з Росією не ведеться, - Анджей Дуда
Фото: REUTERS

Ситуація в Україні дуже складна, тому наразі треба робити "все можливе", аби Київ міг повернути окуповані Росією українські території. Про це президент Польщі Анджей Дуда заявив в інтерв’ю виданню LRT, пише "Українська правда". 

- Україна хоче відновити повний контроль над окупованими територіями. Це також важливо для всього світу, адже це знак того, що міжнародне право діє, - зазначив польський президент.

Він додав, що "завжди говорив на міжнародній арені", що Україна "потребує нашої допомоги – постійної і нескінченної допомоги". Наразі, наголосив Дуда, Києву найбільше потрібні боєприпаси.

Щодо потенційних переговорів про мир з Росією та можливих поступок України Дуда запевнив, що "не чув жодних розмов про мирні переговори". 

- Наразі вони точно не ведуться. Я знаю, що Володимир Зеленський має дуже жорстку позицію щодо оборони та відвоювання територій. Ми повинні зробити все можливе, щоб Україна змогла повернути всі території, які були у неї відібрані, – сказав Дуда.

  • Наприкінці лютого міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що експорт боєприпасів, вироблених в Європі, має бути призупинений до інших країн, окрім України. Він наголосив, що кожен патрон, вироблений в Європі, має служити для захисту Європи. 
  • ЗА даними ISW, дефіцит боєприпасів та військового обладнання, що були викликані затримками допомоги зі США, може зробити нинішню лінію фронту дуже вразливою. Даною ситуацією можуть скористатися російські війська для раптового прориву.