22 червня
Завантажити ще

Зеленський підпише закон про мобілізацію протягом двох тижнів, - Корнієнко

Зеленський підпише закон про мобілізацію протягом двох тижнів, - Корнієнко
Фото: facebook.com/oskorniyenko

Президент України Володимир Зеленський підпише закон про мобілізацію протягом двох тижнів. Такий прогноз озвучив перший віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко в ефірі національного телемарафону, повідомила LIGA.net.

- Оптимістично, за наступні два тижні його буде опубліковано і він набуде чинності, а далі потрібно відраховувати певні строки, тому що частина норм одразу діє, а деякі – за місяць, – розповів народний депутат.

За словами Корнієнко, наразі у парламенті не зареєстровано жодних постанов, які б блокували закон про мобілізацію. Також перед підписанням закону Офіс президента перевірятиме його на відповідність до Конституції.

- Ми чекаємо ще один день ці постанови. За два попередні дні їх не було. І це добрий знак. Я думаю, що з понеділка (15 квітня, - авт.) спікер зможе його підписати, направити на підпис президенту. У президента буде два тижні, і я думаю, він затягувати не буде, – висловився нардеп.

  • Верховна Рада схвалила в цілому законопроєкт про мобілізацію у четвер, 11 квітня. “За” проголосували 283 нардепи, проти – один, утримались – 49.
  • У той же день президент Володимир Зеленський заявив на пресконференції у Вільнюсі, що закон про мобілізацію посилить контроль за ухилянтами та допоможе військовому керівництву.