Завантажити ще

Шмигаль доручив розробити оновлену постанову про бронювання

Шмигаль доручив розробити оновлену постанову про бронювання
Фото: t.me/Denys_Smyhal

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив міністерствам внести оновлену постанову про бронювання та визначити вичерпний перелік об'єктів і підприємств критичної інфраструктури. Про це повідомив Інтерфакс-Україна.

- Тут не має бути жодних спекуляцій і маніпуляцій. Тому доручаю профільним міністерствам найближчим часом внести оновлену, більш справедливу постанову про бронювання та визначити вичерпний перелік об'єктів і підприємств критичної інфраструктури, - сказав він на засіданні уряду у вівторок, 9 квітня.

За словами Шмигаля, потрібні чіткі та зрозумілі критерії, щоб "ні у військових, ні в суспільства не виникало жодних запитань, чому ті чи інші люди заброньовані в нашій державі".

Прем'єр-міністр зазначив, що ефективна оборона - це синергія зусиль фронту й тилу. Військові захищають Україну на передовій, але для їх забезпечення необхідна працююча економіка та інфраструктура. Одним із ключових питань у цьому напрямі є справедливе та раціональне бронювання військовозобов'язаних, працівників підприємств, які справді критично важливі.