29 травня
Завантажити ще

Законопроект про мобілізацію буде внесено до Ради вже на найближчому засіданні, - Стефанчук

Законопроект про мобілізацію буде внесено до Ради вже на найближчому засіданні, - Стефанчук
Фото: facebook.com/stefanchuk.official

Законопроект про мобілізацію вже пройшов обговорення у Комітеті Верховної Ради. На найближче засідання документ буде внесено до зали, запевнив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук в ефірі телемарафону.

– Наскільки я поінформований, цей законопроект уже пройшов обговорення у Комітеті Верховної Ради. Наразі готується таблиця порівняльна до другого читання і я дуже сподіваюся, що на найближче засідання цей законопроект буде внесено до зали Верховної Ради, - наголосив Стефанчук. -...Але ми йдемо, в тому числі, і шляхом не лише єдиного закону. Президент підписав законопроект, який був прийнятий у Верховній Раді про зниження віку мобілізаційного призову з 27 до 25 років. Також, ще один законопроект, який було ухвалено Верховною Радою щодо створення електронного кабінету військовозобов'язаного. Крім того, є ще один законопроект, який також встановлює певні гарантії для наших військових.

Стефанчук зазначив, що зараз триває робота, фактично, над четвертим законопроектом – це зміни до Закону про мобілізацію, де чітко будуть встановлені критерії справедливості щодо виконання громадянами України свого обов'язку захищати батьківщину. Він додав, що профільний комітет дуже демократичний спосіб і через складні дискусії все ж таки завершив розгляд.