Завантажити ще

Зеленський провів Ставку, присвячену проблемам енергетики та ліквідації наслідків обстрілу

Зеленський провів Ставку, присвячену проблемам енергетики та ліквідації наслідків обстрілу
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Український лідер Володимир Зеленський у четвер, 22 березня, провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача, присвячене проблемам енергетики. На засіданні було ухвалено кілька закритих рішень, зазначив глава держави у соцмережах.

– Єдина тема сьогодні – енергетика. Усі доповіді присвячено ліквідації наслідків російського злочинного обстрілу. Харків та область, Запоріжжя, Дніпро, Хмельницький та область, Кривий Ріг, Сумщина, Полтавщина, Одеська область, Вінницька область, Франківщина та всі постраждалі міста й громади. Заслухав звіти про хід відновлювальних робіт, підключення будинків до світла, води і тепла. Забезпечення людей тимчасовим житлом та всією необхідною допомогою, - зазначив президент.

Зеленський повідомив, що на засіданні про стан енергосистеми та першочергові кроки щодо її зміцнення й подальшого захисту доповіли голови правління Укренерго Володимир Кудрицький та Нафтогазу Олексій Чернишов. Крім того, Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський та командувач Повітряних сил Микола Олещук доповідали про роботу ППО під час масованих російських ударів.

Президент зазначив, що Ставка ухвалила кілька закритих рішень. Зеленський вкотре наголосив, що по-справжньому захистити Україну може лише рішення міжнародних партнерів надати достатню кількість сучасних систем ППО.