Завантажити ще

Україна та Данія підписали безпекову угоду

Україна та Данія підписали безпекову угоду
Фото: armyinform.com.ua

Президент України Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Данії Метте Фредеріксен підписали безпекову угоду між двома країнами. За словами глави держави, Європа здатна бути силою, яка не допускає хаосу. Про це Зеленський написав у Telegram у неділю, 17 березня.

Зеленський подякував Данії за солідарність з Україною. Він наголосив, що підписана безпекова угода між державами дає нові безпекові перспективи.

- Європа здатна бути силою, яка не допускає хаосу. Кожна з безпекових угод це доводить. Дякую Данії за солідарність з Україною. Підписана безпекова угода між нашими державами дає нові безпекові перспективи. Посилення тиску на Росію, оборонна взаємодія з Данією, підтримка нашого руху у Євросоюз і НАТО - усе те, що зміцнює нас, - написав президент.

  • Раніше Володимир Зеленський підписав двосторонню безпекову угоду з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте. За словами глави держави, документ передбачає два мільярди євро військової допомоги від Нідерландів у 2024 році та подальшу оборонну допомогу протягом наступних десяти років.
  • Також у другу річницю війни, 24 лютого, Україна домовилась про гарантії безпеки з Канадою та Італією. Лідери країн досягли домовленостей про підготовку військових, модернізацію оборонної сфери та співпрацю у сфері розвідки. Раніше двосторонню угоду про безпеку підписано з Німеччиною та Францією.
  •