Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

Історичний крок — Німеччина та Україна підписали угоду про безпеку, на черзі Франція

Історичний крок — Німеччина та Україна підписали угоду про безпеку, на черзі Франція
Фото: twitter.com/Bundeskanzler

Канцлер ФРН Олаф Шольц та президент України Володимир Зеленський підписали угоду про безпеку. Про це повідомив представник Німеччини у соцмережі Х.

- Володимир Зеленський і я підписали сьогодні угоду про наші довгострокові зобов'язання в галузі безпеки. Німеччина продовжить підтримувати Україну у боротьбі з російською агресією, – написав Шольц.

Шольц та Зеленський опублікували спільне фото з міністрами закордонних справ України та Німеччини після підписання угоди.

Президент України повідомив, що цей безпрецедентний документ закріплює німецьку підтримку для України в понад 7 мільярдів євро на поточний рік. На черзі підписання угоди про безпеку Франція та Велика Британія.

Представник Білого дому Джон Кірбі заявив, що Україні необхідні надійні гарантії безпеки через побоювання агресії з боку Росії після закінчення війни. Він зазначив, що питання членства України в НАТО слід відкласти до завершення конфлікту.

Гарантії безпеки для України включають постачання зброї, розвиток оборонно-промислового комплексу, навчання, співробітництво у розвідці та кібербезпеці, а також допомогу у стабілізації економіки та енергетики.

  • 16 лютого глава держави перебуває у Німеччині з дводенним візитом.
  • Журналісти Коротко про писали про гарантії безпеки і про те, чому це важливо для України.