Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Сумська ОВА спростувала фейк про наступ РФ на регіон

Сумська ОВА спростувала фейк про наступ РФ на регіон
Фото: t.me/СергійНаєв

Інформація про масований наступ на Сумщину, що розповсюджується у соціальних мережах, є фейком, метою якого є викликати дестабілізацію та підвищити рівень паніки серед мешканців цієї області. Про це розповів начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

За даними Артюха, на цей час ударних угруповань Російської Федерації біля кордонів області не виявлено. Керівництво громад та силових структур перебуває на своїх постах.

Він зазначив, що Збройні сили України готові прийняти будь-які виклики та, за необхідності, надати адекватну відповідь. Проте зберігається загроза атак із повітря та обстрілів прикордонних громад.

  • 7 березня кілька російських диверсантів із гранатометами проникли до Сумської області. Прикордонники негайно відкрили вогонь по диверсантах. Вони відповіли зі стрілецької та гранатометної зброї, але зрештою відступили.
  • 6 березня вперше війська Росії атакували Сумську область касетними авіабомбами. Окупанти замінували два села у Шосткинському районі.
  • 5 лютого командувач Об'єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв розповів, що російські диверсійно-розвідувальні групи постійно намагаються проникнути через кордон у три області України: Сумську, Чернігівську та Харківську.
  • 4 лютого на Сумщині зупинили російську диверсійно-розвідувальну групу у складі десяти осіб. Бій тривав півтори години.