Завантажити ще

Україна відкриє нові КПП на кордоні з Угорщиною, Молдовою та Румунією

Україна відкриє нові КПП на кордоні з Угорщиною, Молдовою та Румунією
Фото: dpsu.gov.ua

Україна незабаром відкриє низку нових прикордонних пунктів пропуску на кордоні з Угорщиною, Молдовою та Румунією. Про це повідомив віцепрем'єр із відновлення - міністр із розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков в інтерв'ю "РБК-Україна".

- Ми робимо все, щоб альтернатив було більше. Сподіваюся, з Угорщиною ми незабаром відкриємо додатковий новий пункт пропуску, а пункт «Лужанка» переформатуємо під пропуск порожніх вантажівок та збільшимо його пропускну спроможність, — сказав він.

Він зазначив, що наприкінці березня планується відкрити спільний додатковий пункт пропуску з Молдовою після завершення ремонту, а також цього року очікується відкриття нових пунктів пропуску з Румунією та Польщею. Крім того, незабаром планується завершення будівництва контрольно-пропускного пункту на українсько-польському кордоні, який будується кілька років.

Кубраков розповів, що невдовзі по річці Дунай здійснюватимуться перші контейнерні перевезення через порти Ізмаїла, Рені та Одеси. Це дозволить розвантажити кордон із Польщею, оскільки частина вантажів, які раніше доставлялися через порти Польщі та потім перевозилися вантажівками до України, тепер направлятимуться безпосередньо до українських портів.

Новини по темі: Кордон Польща Угорщина кпп