Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
26 лютого
Завантажити ще

На кордоні з Польщею заблоковано п'ять пунктів пропуску

На кордоні з Польщею заблоковано п'ять пунктів пропуску
Фото: Facebook/Василь Зварич

На кордоні з Україною польські фермери заблокували п'ять пунктів пропуску, у чергах стоять близько 1250 вантажівок. Про це повідомив представник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передає Інтерфакс-Україна.

- Фермери 12 лютого заблокували два напрями: «Ягодин» та «Рава-Руська», пізніше відновили блокування пункту «Шегині» та розширили географію своїх дій за напрямками «Устилуг» та «Угринів», - розповів він.

Демченко зазначив, що щогодини пропускається лише одна-три вантажівки в будь-якому з напрямків, як у бік Польщі, так і на виїзд з неї. У той же час інші види транспорту, такі як легкові автомобілі та автобуси, можуть вільно перетинати кордон в обох напрямках.

  • 12 лютого Міністерство сільського господарства Польщі повідомило, що готується список компаній, які займалися імпортом українського зерна. Заступник міністра сільського господарства та розвитку села Польщі Міхал Колодзейчак зазначив, що Польща запровадить перевірку всього зерна, що надходить з України, включаючи транзитне, через передбачувані проблеми з якістю.
  • 11 лютого лідер протесту польських перевізників Рафал Меклер опублікував фото та відео розкиданого українського зерна на дорозі біля пункту пропуску "Дорогуськ". Посол України в Польщі Василь Зварич повідомив, що це зерно було висипане з опломбованих вантажівок, які прямували транзитом до Литви.