Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

Олена Зеленська розповіла, як президент проводить час з дітьми, - жартує та співає пісні

Олена Зеленська розповіла, як президент проводить час з дітьми, - жартує та співає пісні
Фото: twitter.com/piersmorgan

Олена Зеленська дала інтерв'ю журналісту Пірсу Моргану під час свого дводенного візиту до Великобританії. Перша леді розповіла, як живуть під час війни її діти - 19-річна Олександра та 11-річний Кирило. Уривки із інтерв'ю опублікувала газета The Sun. Повна версія вийде на YouTube-каналі Piers Morgan Uncensored увечері 4 березня. 

- Мені боляче, що вони втрачають ці роки дитинства… Це важко, коли ти не можеш нічого спланувати для своїх дітей. З ними не можна мріяти разом, наповнювати їхнє життя позитивними емоціями. Тому все на паузі. Ані канікул, ані відпочинку. Всі думають про війну. Мій син постійно про це говорить, і дітям це дуже важко пояснити. Коли дитина вас запитує: «Коли закінчиться війна? А ви мені скажете?" Немає відповіді. Ніхто не має цієї відповіді. Ми всі хочемо, щоб цей жахливий час у нашому житті закінчився, - розповіла Зеленська.

За словами Зеленської, діти бачать батька приблизно раз на тиждень на кілька годин.

- Іноді рідше, коли він буває у закордонних візитах чи не може зустрітися з нами з інших причин. Не частіше. Він може з ними жартувати, співати безглузді пісні, сміятися, і це допомагає йому перезарядитись, — сказала вона.

Інтерв'ю записали у лондонському готелі Great Scotland Yard, який знаходиться неподалік від Даунінг-стріт та Букінгемського палацу. Дружину українського лідера супроводжували охоронці.

  • 20 місяців тому Пірс Морган взяв спільне інтерв'ю у Володимира та Олени Зеленських у Києві. Тоді минуло чотири місяці з повномасштабного вторгнення Росії.
  • Під час своєї поїздки до Великобританії 28-29 лютого Олена Зеленська зустрілася з королевою Каміллою, прем'єр-міністром Ріші Сунаком та його дружиною Акшатою, а також міністром закордонних справ Девідом Кемероном.
Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Piers Morgan Uncensored (@piersmorganuncensored)