20 червня
Завантажити ще

Українські кіберфахівці зламали сервер Міноборони РФ, отримавши софт, шифри та секретні документи

Українські кіберфахівці зламали сервер Міноборони РФ, отримавши софт, шифри та секретні документи
Фото: https://t.me/DIUkraine/3545

Кіберфахівці ГУР МО заявили про чергову успішну спецоперацію, внаслідок якої вдалось отримати доступ до серверів міністерства оборони РФ. Як повідомили в ГУР, українська спецслужба заволоділа програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало міноборони ворога.

Крім того, запевнили в ГУР, Україна тепер має масив секретної службової документації російського міністерства війни. Йдеться про накази, звіти, розпорядження, доповіді та інші документи, які циркулювали між понад  2000 структурними одиницями силового відомства РФ. Наголошується, що одержана інформація дозволяє встановити повну структуру системи російського міноборони та його ланок.

 -  Аналіз отриманих даних також допоміг ідентифікувати генералітет, інших високих керівників структурних підрозділів міністерства оборони РФ, а ще заступників, помічників, спеціалістів - усіх, хто використовував софт для електронного документообігу під назвою «Бюрократ», - наголосили в ГУР.

У відомстві додали, що у розпорядженні військової розвідки України також опинилась службова документація заступника міністра оборони РФ Тимура Іванова, який «відіграв важливу роль у тому, що кібератака стала успішною».

- Робота у кіберпросторі Росії, спрямована на перешкоджання й параліч діяльності відповідальних за війну проти українського народу силових органів та посадовців держави-агресора, триває. Далі буде, - підсумували у ГУР.