18 червня
Завантажити ще

ІТ-Армія України «поклала» найбільший інтернет-портал Росії

ІТ-Армія України «поклала» найбільший інтернет-портал Росії
Фото: pixabay.com

Українська ІТ-Армія атакувала найбільший інтернет-портал у Російській Федерації Mail.ru. Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

- Говоримо поки що про Mail.ru. Безкоштовний сервіс електронної пошти зупинився завдяки атакам нашого кібервійська, - йдеться у повідомленні міністерства.

Зазначається, що внаслідок кібератаки всі користувачі, які перебувають за межами Росії, і деякі внутрішні користувачі втратили доступ до своїх акаунтів через несправність, що обмежило доступ до пошти, відновлення паролів, двофакторної автентифікації та пристроїв.

Міністерство цифрової трансформації закликало всіх приєднатися до ІТ-Армії з метою боротьби проти ворога та знищення його зсередини.

  • 19 лютого російські хакери здійснили атаку на українські медіа "Українська правда", Liga.net, "Апостроф" та "Телеграф", розмістивши на їхніх ресурсах фейкову інформацію. Держспецзв'язку підтвердило факт атаки та розпочало розслідування.
  • Цього ж дня хакери атакували систему телеканалу "Еспресо", включивши в ефір ролик про нібито причетність США до війни в Україні. Відео містило кадри зруйнованих міст та заклик до припинення бойових дій.
  • 12 січня український мобільний оператор "Київстар" зіткнувся з масштабним збоєм, внаслідок якого користувачі не могли здійснювати виклики та надсилати повідомлення. Постраждав також дротовий інтернет, сайт компанії перестав функціонувати. Пізніше "Київстар" оголосив про те, що збій спричинила кібератака.
  • 4 лютого 2023 року українські хакери зламали організований МЗС Росії брифінг з кібербезпеки для країн Африки. Під час злому вони звинуватили Російську Федерацію у тероризмі та колоніальній війні, а потім включили гімн України.

Фото
Фото
29 Лютого16:04