Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

З Одеси запустили спецрейси до аеропорту Кишинева

З Одеси запустили спецрейси до аеропорту Кишинева
Фото: odessa-life.od.ua

Стартував перший рейс аеротрансферу між Одесою та аеропортом у Кишиневі. Про це повідомив директор Департаменту морегосподарського комплексу, транспортної інфраструктури та зв'язку Одеської ОВ  Олександр Гайдук.

- За попередньою реєстрацією та наявністю оформлених проїзних документів пасажири зможуть скористатися трансфером в аеропорт швидше, ніж з використанням інших видів транспорту, - сказав він.

Реєстрація пасажирів здійснюється на офіційному вебсайті Одеської ОВА із зазначенням дати, часу та номера авіарейсу відправлення з Кишинева або прибуття до нього. Реєстрація має бути завершена не пізніше ніж за добу до запланованого виїзду.

Вартість подорожі - 800 гривень, при цьому передбачено 50% знижку для військовослужбовців та їхніх сімей, осіб з інвалідністю, ветеранів війни та учасників бойових дій.

Час у дорозі - 4 години, проходження митного та прикордонного оформлення у пункті пропуску державного кордону до 40 хвилин. Пасажири аеротрансферу можуть скористатися послугами інклюзивного транспорту, який забезпечить організацію повного циклу поїздки для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп - від придбання квитка до прибуття до пункту призначення.