Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Зеленський в Албанії зустрінеться з прем'єром та візьме участь у саміті

Зеленський в Албанії зустрінеться з прем'єром та візьме участь у саміті
Фото: twitter.com/IgliHasani

Володимир Зеленський розповів програму свого робочого візиту до Албанії. Президент України планує зустрітися з прем'єр-міністром Еді Рамою та взяти участь у другому саміті «Україна – Південно-Східна Європа». Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі.

- Сьогодні працюю в Тирані (столиці Албанії. - Авт.). Зустрінуся з безкомпромісним другом України Еді Рамою, візьму участь у саміті «Україна – Південно-Східна Європа», - написав глава держави. 

З прем’єр-міністром Албанії Еді Рамою та його командою українська делегація проведе переговори щодо оборонної та політичної співпраці, підтримки Формули миру Зеленського та роботи над безпековими угодами. Президент України зазначив, що Албанія – одна з країн, які приєдналися до Вільнюської декларації G7.

У форматі «Україна – Південно-Східна Європа», який збирається вдруге, говоритимуть про “наш спільний шлях до євроатлантичної мети”. 

- Запропоную підтримати зусилля України із забезпечення справедливого й довготривалого миру, організацію Глобального саміту миру у Швейцарії. Проведу двосторонні зустрічі з учасниками саміту, - додав президент.

  • У ніч проти 28 лютого про прибуття Володимира Зеленського до Албанії повідомив міністр закордонних справ Албанії Іглі Хасані у соціальній мережі Х.
  • 27 лютого Володимир Зеленський знаходився у Саудівській Аравії. Зокрема, він зустрівся зі спадкоємним принцом, прем’єр-міністром Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.
  • Прем'єр-міністр Албанії Еді Рама був у Києві в червні 2022 року. У вересні 2023 року він розповів анекдот про Путіна на міжнародній конференції безпеки Bled Strategic Forum у Словенії.