Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

Прем'єр-міністр Албанії розсмішив форум анекдотом про Путіна та смерть Пригожина

Прем'єр-міністр Албанії розсмішив форум анекдотом про Путіна та смерть Пригожина
Фото: facebook.com/ediramaal

Прем'єр-міністр Албанії Еді Рама розповів анекдот про Володимира Путіна та смерть Євгена Пригожина. Це сталося під час міжнародної безпекової конференції Bled Strategic Forum у місті Блед у Словенії. Еді Рама розповів анекдот англійською мовою. Відео опублікував телеканал euronews.

Прем'єр Албанії запитав, чи знають учасники заходу, що Росія нібито хоче об'єднати свої часові пояси, різниця між якими досягає дев'яти годин. 

- І прем'єр-міністр йде до Путіна і каже: «Є проблема. Моя сім'я була у відпустці, я зателефонував їм сказати на добраніч, але у них вже був ранок. Я зателефонував Олафу Шольцу, щоб привітати його з днем народження, але він сказав, що це буде завтра. Я зателефонував Сі Цзіньпіну, щоб привітати його з Новим роком, але він сказав мені, що у них ще старий рік». І Путін відповів йому: «Так, таке сталося і зі мною. Я зателефонував родині Пригожина, щоб висловити співчуття, але його літак ще не злетів", — сказав Еді Рама, після чого зал засміявся.

Приватний літак з ватажком ПВК “Вагнер” Євгеном Пригожиним розбився у Тверській області 23 серпня. Авіатроща сталася рівно за два місяці після початку воєнного заколоту “вагнерівців”. 24 серпня президент Росії Володимир Путін заявив, що Пригожин «був людиною складної долі». 29 серпня пресслужба Євгена Пригожина оголосила, що його похоронили в Санкт-Петербурзі.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що "всі розуміють, хто має відношення" до загибелі ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина.