Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
18 квiтня
Завантажити ще

Зеленський спрогнозував, що РФ розпочне новий наступ у червні

Зеленський спрогнозував, що РФ розпочне новий наступ у червні
Фото: Офіс президента

Росія може розпочати новий наступ наприкінці весни - на початку літа. Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час своєї пресконференції.

- Росія буде готувати контрнаступальні дії на початок літа або в кінці травня, якщо зможуть. Їх бій, який почався 8 жовтня, не приніс результату, я вважаю, - сказав він. 

За словами глави держави, Україні буде складно найближчі місяці через “колихання у США, яке має вплив на деякі держави”. Водночас він зазначив, що “ЄС відповідною підтримкою показав свою здатність бути лідерами”.

- Нам буде складно в березні-квітні, ми будемо проходити період різних хвиль - і політичних, і фінансових, і тиску. Переломним моментом стануть вибори в США, - додав Зеленський.

Президент сподівається, що Україна зможе провести перший глобальний саміт щодо миру в Україні й підготувати документ, який зможе привести до закінчення війни.

На думку лідера, Україна могла б піти на фронті вперед, отримавши десять Patriot або подібних систем.

- Якби Україна змогла отримати десять систем Patriot для ключових індустріальних центрів України. Якби ці системи ми могли застосувати ближче до лінії фронту, ми б зламали їх лінії оборони й пішли б вперед. І таких назв дві-три. І кінець їх обороні, - заявив Володимир Зеленський.

  • 25 лютого президент України Володимир Зеленський провів свою першу у 2024 році пресконференцію - з нагоди другої річниці повномасштабної війни.
  • Україна втратила на війні з Росією 31 тисячу військових вбитими та пораненими, розповів президент Володимир Зеленський на пресконференції до другої річниці вторгнення.